08_24_2018_07_18_2018_MK_14

MERDİVEN KORKULUK

FERFORJE MERDİVEN KORKULUK TASARIMLARI

Ferforje, sadece dış mimaride, kapı ve bahçe yapılarında kullanılmaz, aynı zamanda demirbaş, merdiven, korkuluk, korkuluk, ızgara, diğer demir bağlantı aparatları ile bağlantılı olarak farklı amaçlarla da kullanılabilir.

Demir ustalarının bilgi birikimi ilham ve yaratıcılığı ile zengin ve orijinal objeler sonuç olarak dekoratif ferforje demirden yapılmış el işi ürünlerin bir ürünüdür.

Bunlar çoğunlukla eski bir geleneğin tarzını ve tadını hatırlatan çözümler ve mobilya aksesuarlarıdır.

En zor malzemeden akıllı ve hassas bir teklif

Bir evin dış mekanını kurmak için dekoratif ferforje ile yapılmış bahçe mobilyaları, çardakları ve çerçeveleri süsleyen süs ve çiçek unsurları ile uyumludur. İç mekan mobilyaları teklifleri arasında, Retro tarzı lambalar veya Ortaçağ tarzı şamdanlar, masif askılar ve el yapımı çiçek aynaları seçmek mümkündür. Özellikle uyku alanında demir ile dövülmüş, genellikle üstte gül pencereleri, işlenmiş madalyonlar, çiçek motifleri ve sicim yaprakları ile süslenmiş romantik kanopilerle kapatılan dirençli yatakları tercih edenler vardır.

Dekoratif ferforje üretimi

Dekoratif dövme demirdeki karmaşık sanat eserleri tamamen hazırlanmış bir çalışmanın sonucudur, bu yüzden bu süs stilinin meraklıları bir demirciye gitmelidir. Dövme demir, esnafın müşterinin önerdiği şekli ve tasarımı verdiği yavaş bir süreçtir. Özenli bir çalışmayla, esneklik özelliği olan demir, daha sonra dekoratif bir parçaya veya bazı durumlarda gerçek bir sanatsal ürüne dönüşecek şekilde ısıtılıp yumuşatılır.

Bilgi almak isterseniz iletişim hatlarımızdan veya Whatsapp hattımızdan kolayca bizlere ulaşabilirsiniz.