08_24_2018_07_18_2018_BK_16 (1)

BALKON KORKULUK

FERFORJE BALKON KORKULUK TASARIMLARI

Ferforje korkuluklar, bir balkonun en dekoratif unsurlarından biridir; Balkonlarının eşsiz tasarımı sadece mimaride değil, aynı zamanda ülkenin manzaralarında da önemli bir rol oynar.

Evlerimizi ve şehirlerimizi süslemeye devam etmeyi hak eden uzun bir gelenek: çiçekler, bukleler ve daireler, zarafet balkonları ve teraslarla koruyup süslüyor.

Ferforje Balkon tasarımlarını ve güzelliklerini koru

Ferforje Balkon Korkulukları cumba ve ızgaralar, Türk mimarilerin güzelliğinin ayrılmaz bir parçası, takdir edilmek ve desteklenmeyi hak eden bir ürün grubudur.

Ferforje Balkon Korkuluk tasarımlarındaki eşsiz cumba tasarımlar ve ızgaraların dekorasyonu; demir ve sac ürünleri kullanılarak zamana göre stilleri sürekli değişen çok eski bir sanattır: günümüzde Ferforje Balkon Korkuluk tasarımını canlı tutma arzusu devam etmektedir.

Ferforje ve demir malzemeler; Geçmişten günümüze, yaşam alanları estetiğinde her zaman yerini aldı. Basit şekillerin entegrasyonuyla mekânı daha kesin bir şekilde yönetme kapasitesi ile karakterize yeni bir evrim geçirdi: örneğin, Balkonların Cumba ve ızgaraları C Motif, S Motif, Halka Motif, Rozet, Yaprak, Mızrak, Kare, Küre ve Spiral gibi geometrik süslemelerle düz ve Ferforje dövmeli malzemeler ile çok daha fazla zengin ve estetik görünümlere sahip ürünler ortaya çıkıyor.

Bilgi almak isterseniz iletişim hatlarımızdan veya Whatsapp hattımızdan kolayca bizlere ulaşabilirsiniz.